Business trips

Business trips

Sukces w międzynarodowym biznesie w dużej mierze zależy od wiedzy na temat kontrahentów – ich kultury, historii kraju, w którym żyją, panujących w nim zwyczajów.

The English Coach:

  • przećwiczy z Tobą nie tylko scenariusze negocjacji biznesowych prowadzonych w języku angielskim, ale też towarzyskie small talk,
  • podpowie Ci, co może przydać się podczas podróży do konkretnego kraju, porozmawia nie tylko o jego historii, kulturze, ale też nauczy Cię przydatnych podczas rozmów zwrotów,
  • w razie potrzeby jako doświadczony tłumacz może Ci towarzyszyć podczas takich wyjazdów.

Doszlifowanie języka angielskiego do wyjazdu służbowego pomoże dopiąć swego, nie zaprzepaść szansy.… give The English Coach a call.

Max Jarmark


+48 886_ 395 727


Nazywam się Max Jarmark. Oferuję coaching w zakresie lepszego posługiwania się językiem angielskim. Jestem Native Speakerem (Australian English), z wieloma English/Australian doświadczeniami biznesowymi, osobistymi, międzykulturowymi. Moje podejście do pracy to coś więcej niż pomoc językowa, to również czerpanie korzyści z szans i talentów jak też empowerment, budowanie strategii kariery itp…połączone z humorem i dystansem. Pomogę Tobie lub Twojemu biznesowi szybko ruszyć w świat.

Skontaktuj sie ze mną
Zaufali mi

metraco

KGHM Metraco

livechat_96x53

Live Chat

wsh_logo

Wyższa Szkoła Handlowa

0c90832

Onninen