Tłumaczenia

Tłumaczenia

Tłumaczenia wykonane przez doświadczonego Native Speakera to gwarancja otrzymania przetłumaczonego materiału najwyższej jakości.

The English Coach świadczy usługi tłumaczeń pisemnych i ustnych:

  • z języka polskiego na język angielski i wice wersa,
  • profesjonalne tłumaczenia materiałów z tematyki prawniczej, technicznej, medycznej, turystycznej, urbanistycznej, gospodarczej i ekonomicznej,
  • tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne podczas konferencji,
  • podejmujemy się również tłumaczeń w językach Rosyjskim i Ukraińskim, również tłumaczonych przez Native Speakera.

Firmy, naukowcy oraz urzędy współpracujące z The English Coach już wiele lat temu przekonały się o wartości wysokiej jakości tłumaczeń, zyskując fundusze z Unii Europejskiej, nowych partnerów w biznesie i szybki rozwój. Nie zaprzepaść szansy, zainwestuj w jakość… call The English Coach.

Max Jarmark


+48 886_ 395 727


Nazywam się Max Jarmark. Oferuję coaching w zakresie lepszego posługiwania się językiem angielskim. Jestem Native Speakerem (Australian English), z wieloma English/Australian doświadczeniami biznesowymi, osobistymi, międzykulturowymi. Moje podejście do pracy to coś więcej niż pomoc językowa, to również czerpanie korzyści z szans i talentów jak też empowerment, budowanie strategii kariery itp…połączone z humorem i dystansem. Pomogę Tobie lub Twojemu biznesowi szybko ruszyć w świat.

Skontaktuj sie ze mną
Zaufali mi

metraco

KGHM Metraco

livechat_96x53

Live Chat

wsh_logo

Wyższa Szkoła Handlowa

0c90832

Onninen