Business English

Business English

Angielski biznesowy to aktualne tematy i terminologia ze świata biznesu, ekonomii i gospodarki, które poszerzą Twój zasób słownictwa i wiedzy na różne tematy.

The English Coach to:

  • rozmowy na takie tematy jak: Management, Recruitment, Marketing, Finance, Entrepreneurship, Accounting, Company Law, Government-Business Relations, E-commerce, Politics,
  • studiowanie i rozważanie kontraktów umownych, pomoc w pisaniu pism,
  • to także luźne rozmowy o biznesie i zmieniającym się środowisku ekonomicznym.

Aby rozmawiać Business English trzeba rozmawiać z kimś, kto zna Angielski biznesowy i ogólnie interesuje się gospodarką oraz środowiskiem biznesowym. The English Coach jest właśnie taką osobą.

Chcesz mieć wielką przyjemność dyskutując na interesujące Ciebie tematy… call The English Coach.

Max Jarmark


+48 886_ 395 727


Nazywam się Max Jarmark. Oferuję coaching w zakresie lepszego posługiwania się językiem angielskim. Jestem Native Speakerem (Australian English), z wieloma English/Australian doświadczeniami biznesowymi, osobistymi, międzykulturowymi. Moje podejście do pracy to coś więcej niż pomoc językowa, to również czerpanie korzyści z szans i talentów jak też empowerment, budowanie strategii kariery itp…połączone z humorem i dystansem. Pomogę Tobie lub Twojemu biznesowi szybko ruszyć w świat.

Skontaktuj sie ze mną
Zaufali mi

metraco

KGHM Metraco

livechat_96x53

Live Chat

wsh_logo

Wyższa Szkoła Handlowa

0c90832

Onninen